Onze Afbeeldingsformaten:
Framemaat | Buitenafmetingen poster | ||
Buitenafmeting | Breedte | Hoogte | |
B x H | ⍈ | ⍐ | |
Maat XXL | 100x55cm | 82 | 39 |
Maat XL | 80x60cm | 63 | 43 |
Maat L | 45x57cm | 30 | 42 |
Maat L | 57x45cm | 42 | 30 |
Maat M | 35x45cm | 22 | 31 |
Maat M | 45X35cm | 31 | 22 |
Maat S | 25x31cm | 14 | 20 |
Maat S | 31x25cm | 20 | 14 |
Vierkant 55cm | 55x55cm | 40 | 40 |
Vierkant 80cm | 80x80cm | 60 | 60 |
Maxi | 120x90cm | 98,5 | 86,5 |
Object frame | 43x43cm | 20 | 20 |
kleine toleranties in de afmetingen kunnen voorkomen als gevolg van het productieproces
Koop een stukje verhaal van Hamburg in je huis met deze prachtig ontworpen poster met de beroemde visveilingzaal. Samen met een elegant objectframe geeft de grootte van 43 x 43 cm elke kamer een vleugje elegantie.
Deze poster die in Duitsland is ontworpen, is niet alleen een adembenemend kunstwerk, maar ook het bewijs van Duits vakmanschap. Haal het uit het interieur van Cosman voor € 129,00 met snelle levering via DPD en zonder verzendkosten.
Ongeacht of je een Hamburg-fan, een fan van de maritieme cultuur plaatst of gewoon van hoogwaardige kunst waardeert, deze poster is een perfecte aanvulling op je collectie.
Informatie:
Onze postermotieven worden gedrukt op mat fotopapier van hoge kwaliteit en afgewerkt met een kras- en UV-beschermend laminaat.
Het bijpassende witte passe-partout van onze posters heeft een hoogwaardige afwerking en vormt een zeer waardevol element met het motief en de handgemaakte lijst.
De foto's worden met de hand ingelijst en zijn verkrijgbaar in zwart-wit en kleurenprints.
Afhankelijk van de productvariant zijn de volgende omlijstingen mogelijk:
Onze Afbeeldingsformaten:
B x H | ⍈ | ⍐ | |
Maat XL | 80x60cm | 63 | 43 |
Maat L | 45x57cm | 30 | 42 |
Maat L | 57x45cm | 42 | 30 |
Maat M | 35x45cm | 22 | 31 |
Maat M | 45X35cm | 31 | 22 |
Maat S | 25x31cm | 14 | 20 |
Maat S | 31x25cm | 20 | 14 |
Meld je aan voor onze nieuwsbrief!